Gałęzie przemysłu > Przemysł samochodowy

VIPA:  SPRAWDZONA W PRZEMYŚLE, KTÓRY POTRZEBUJE ROZWIĄZAŃ JAK Z TAŚMY PRODUKCYJNEJ

Przemysł samochodowy: motor napędowy naszej gospodarki, raj dla innowatorów. I najwyższa liga dla dostawców rozwiązań. Być może efektywna produkcja została wynaleziona w USA, a ciągłe innowacje pochodzą z Japonii – jakość ciągle pochodzi z Niemiec. Sterowniki produkowane przez firmę VIPA sprawdziły się również tutaj.

Systemy, które działają płynnie. Nawet jeżeli sprawy idą niezwykle ciężko

Wyzwania tego przemysłu tkwią w jego wielkości. Coraz większa gama modeli, bardziej i bardziej skomplikowana technologia, coraz szybsze cykle produkcyjne. Ktokolwiek chce tu przetrwać musi być zdolny do udoskonalania swojej technologii, rozwoju i przyspieszania. A to wszystko w czasie, kiedy taśma produkcyjna jest ciągle w ruchu.

Oferujemy więcej niż sterownik, który po prostu pracuje i pracuje i pracuje…

Pewność, którą znani producenci samochodów pokładają w sterownikach VIPA wynika przede wszystkim z naszej kompleksowej znajomości ich procesów produkcyjnych. To również modularność systemów VIPA – każdy system może być szeroko rozbudowany, szybko zaadaptowany i łatwo zintegrowany. Przekonanie, że z pomocą naszych sterowników nie tylko „jakiś” samochód zostanie wyprodukowany ale w rzeczywistości będzie to „ten” samochód.