Gałęzie przemysłu > Przemysł opakowaniowy

OPRACOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ TROSKĄ: NASZE POMYSŁY NA MASZYNY PAKUJĄCE.

VIPA kilkukrotnie była nagradzana za różne osiągnięcia ponieważ innowacyjne rozwiązania opracowujemy w naszej firmie według ściśle określonego planu. Zespoły projektowe są pod specjalną ochroną pracując nad rozwiązaniami dla maszyn pakujących.  W rzadko którym innym przemyśle wymagane jest takie tempo jak w tym który pakuje, butelkuje i foliuje. Wszystko to w czasie kiedy docelowy system jest montowany.

Szybko, szybko! Ale również: Dobrze, dobrze!

Co jest przede wszystkim oczekiwane w tym obszarze działania to coś z czego nasze sterowniki są znane: szybkość! Ponieważ wiele jest szybko psujących się dóbr dostawy muszą pojawiać się na czas i na miejsce. Zadanie polega więc głównie na tym aby gąszcz taśmociągów, ramion robotów i stacji napełniających zmusić do tańczenia quickstepa.  Ekstremalnie krótkie czasy cykli sterowników SPEED7 są dobrą drogą do wyciśnięcia kliku sekund extra tu i ówdzie.

Z tak dużą precyzją inni mogą się pakować.

Kolejnym powodem rosnącej w przemyśle popularności sterowników VIPA jest dobre dostrojenie. Systemu jak również na etapie planowania. To pozwala Ci zacząć myśleć jak zabezpieczyć ciasteczka przed połamaniem czy wielkości przepływu szamponu tak aby uzyskać najlepsze ustawienia. Stąd ostatecznie większa przepustowość bez większych strat.