Gałęzie przemysłu > Przemysł spożywczy

INNOWACYJNE STEROWNIKI Z DŁUGIM OKRESEM PRZYDATNOŚCI.

Przemysł spożywczy od zawsze był bardzo pomysłowy. Znane nazwiska takie jak Pasteur czy Liebig zapisały się na kartach historii. Ten rynek nie toleruje zastoju z uwagi na silną konkurencję i ponieważ prawie wszystkie produkty są szybko psujące się. W skrócie: jest tutaj tak wiele wyzwań, że zamówienia z tej gałęzi przemysłu są dla nas właściwie pokarmem luksusowym.

Jeden dział przemysłu w całości do skosztowania przez VIPA.

W tym przemyśle musisz być zdolny do radzenia sobie z ekstremami. Jest szybkie zamrażanie  i autoklawy, pakowanie próżniowe i ciśnieniowe. Wszystko to w najbardziej rygorystycznych warunkach higienicznych i zawsze pod presją czasu. CPU VIPA SPEED7 są tutaj w dobrych rękach, a zasada wielu otwartych interfejsów opłaca się przy każdej zmianie w produkcji. VIPA zapewnia płynną pracę w produkcji napojów, reguluje priorytety na liniach piekarniczych i jest zawsze głodna nowych wyzwań.

Twój partner kiedy systemy zbliżają się do końca okresu przydatności.

Często w tym przemyśle w użyciu są maszyny, których systemy sterujące mają 10 lub więcej lat i na przykład ciągle korzystają ze starych komponentów SIMATIC S5. Części zamienne do tych maszyn są coraz częściej trudne do zdobycia. Dlatego VIPA oferuje moduły IM306 do ekonomicznego, szybkiego i łatwego do przeprowadzenia upgrade’u takich instalacji. Nasze chipy SPEED7 długoterminowo zabezpieczają Twoją inwestycję ponieważ jesteśmy producentem niezależnym i nie dotkniętym wstrzymaniem produkcji. To gwarantuje bezpieczeństwo.