Gałęzie przemysłu > Systemy transportowe

ROZWIĄZANIA LOGISTYCZNE VIPA: OFERTA ZE STOSU SZEROKIEJ GAMY PROPOZYCJI.

Jedną z kilku profesji, które w ciągu kilku lat stały się wysoko rozwiniętymi , jest ta którą trudno już nazwać po prostu pracownikiem magazynowym. Nawet niecałe pokolenie wstecz był to po prostu ciężko pracujący człowiek  z licencją na prowadzenie wózka widłowego. Dziś, na tym stanowisku, każdego dnia ponosisz odpowiedzialność za to, żeby produkcja gdzieś się nie zatrzymała. VIPA wspiera takich właśnie wykwalifikowanych pracowników inteligentnymi systemami sterującymi – które są na tyle proste w obsłudze, że nie potrzebujesz doktoryzacji żeby się nimi zajmować.

Miejsce na usprawnienia tam, gdzie ledwie jest miejsce dla ludzi.

Nowoczesne systemy logistyczne są jak inny świat. Często instalowane potajemnie jak w szpitalach i trudno dostępne dla ludzi jak w magazynach wysokiego składowania. Nie ma miejsca na awarie, przestoje czy słabe punkty. Systemy sterujące VIPA są dlatego bardzo przekonujące z absolutną niezawodnością, przyjazną dla użytkownika oprogramowaniem do wizualizacji i kompleksową funkcjonalnością sterującą i monitorującą.

Nasze zespoły projektowe czerpią energię z przepływu towarów.

Logistyka oznacza utrzymywanie dóbr w ruchu. Czasem musisz to zastopować, żeby usprawnić istniejące systemy. VIPA nie tylko opracowuje pod klucz  takie systemy ale również przygotowuje harmonogram ich wdrożenia. To, że pewne prace muszą być wykonane w nocy czy podczas wakacji po prostu należy do profesji. Wiemy i akceptujemy to. W przeciwnym wypadku moglibyśmy zostać kierowcą wózka widłowego.